🌐 پایگاه خبری بوعلی 🌐

سرلشکر سلامی: فروپاشی رژیم بی‌ریشه صهیونیستی از هر نظر بسیار نزدیک است

فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: آمریکای فاقد عقل سیاسی برای حفظ و بقای این رژیم بی‌ریشه که فروپاشی آن از هر نظر بسیار نزدیک است، هزینه های سنگین اقتصادی و سیاسی و امنیت فراروانی را متحمل شده است.

به گزارش پایگاه خبری بوعلی ؛  سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران در پیش‌خطبه نماز جمعه امروز تهران طی به‌مناسبت روز قدس گفت: شهید محمد هادی حاج‌رحیمی یک شهید گمنام، بی‌زار از شناخته شدن، نجیب، توانا و شاید ده‌ها سال در جبهه مقاومت زندگی کرد. او هم نسل شهیدان بزرگی سفیر شهید ما در یمن سردار حاج حسن ایرلو بود که این‌ها آن‌ استقامت مثال زدنی را حمایت کردند.

وی افزود: شهیدان جوانی که در کنار آنان بودند تا منطق مبارزه و راه و رسم جهاد و شهادت را بیاموزند و مشق جهاد کنند تا بلاد اسلامی و امنیت ایران بزرگ را در پرتو این مجاهدت مهاجرانه تضمین و تثبیت کنند. شهیدان صالحی روزبهانی، محسن صداقت، جلادتی، آقابابایی و امان اللهی این شهیدان هستند.

شهدای راسک و چابهار موجب شکست توطئه سرویس‌های جاسوسی دشمنان شدند

سرلشکر سلامی اظهار کرد: درود خداوند بر شهیدان نیروی زمینی قدرتمند سپاه پاسداران و فرماندهی انتظامی عزیز این سرزمین که دیروز در مقابله با گروه‌های شرور حمایت شده از سوی سرویس‌های جاسوسی دشمنان‌مان توانستند زیباترین نقش یک مقاومت و دفاع شجاعانه را در جنوب شرق کشورمان با روحیه دل انگیز و با شهادت و جهاد رقم بزنند.

وی ادامه داد: این شهیدان اجازه ندهند هیچ یک از این مهاجمان شرور سر سالم به جهنم ببرند و آن‌ها را تماماً با آن قدرت و اقتدار الهی خویش به درک واصل کردند. بر این شهیدان سرافراز و خانواده‌های آن‌ها درود می‌فرستیم و از خداوند متعال برای بازماندگان این نسل فداکار صبر و اجر مسئلت داریم.

رژیم صهیونیستی یک موجودیت تصنعی در ذیل سیاست‌های شیطانی غرب است

فرمانده کل سپاه پاسداران در بخش دیگری از سخنان خود اظهار کرد: رژیم صهیونیستی خنجری است که نظام مزور و شیطانی انگلیس از 75 سال پیش در پهلوی پیکره امت اسلام فرو کرد و پس از آن امریکای جنایتکار این رژیم را به عنوان یک سرپل سیاسی، امنیتی و جغرافیایی در متطقه جهان اسلام تقویت کرد تا اهرمی برای مهار و تنظیم سیاست‌های آمریکای جنایتکار باشد.

وی افزود: از آن تاریخ ننگین به این طرف، رژیم صهیونیستی به عنوان یک موجودیت تصنعی در ذیل سیاست‌های شیطانی غرب قرار گرفت و جنایت‌های بی شمار آن‌ها امنیت و آسایش را از ملت فلسطین و بخش دیگری از سرزمین‌های اسلامی و عربی گرفته است.

سرلشکر سلامی با اشاره به اینکه تا پیش از انقلاب اسلامی نبردهایی از سوی آمریکا و انگلیس و فرانسه با میدان داری رژیم صهیونیستی برای بی سرزمین کردن و آواره کردن ملت ریشه دار فلسطین انجام گرفت، تصریح کرد: همچنین جنایت‌های دیر یاسین و کفر قاسم و قانا و تهاجم 33 روزه در لبنان و 51 و 22 روزه و همه این‌ها نمادهای کاملاً واضحی است از اینکه این سم مهلک که توسط آمریکا بر پیکر جهان اسلام تزریق شده در حال کشتار مسلمانان است.

وی ادامه داد: آمریکای فاقد عقل سیاسی برای حفظ و بقای این رژیم بی‌ریشه که فروپاشی آن از هر جهت بسیار ممکن و به فضل الهی نزدیک است، هزینه‌های سنگین سیاسی، اقتصادی و امنیتی فراوانی را متحمل شده است.

حمایت آمریکا از رژیم صهیونیستی او را در مرکز نفرت جهانی قرار داده است

فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه امروز جنایت‌های رژیم صهیونیستی که توسط آمریکا حمایت می‌شود، آمریکا را در مرکز نفرت جهانی و به‌خصوص جهان اسلام قرار داده است، خاطرنشان کرد: شخصیت سیاسی آمریکا تحت تاثیر حمایت مالی و لجستیکی از رژیم صهیونیستی و حمایت سیاسی در وتو کردن همه قطعنامه‌های شورای امنیت سازمان ملل و حمایت‌های روانی آمریکا از رژیم صهیونیستی و تلاش برای غلبه دادن اراده سیاسی خود از طریق سلطه دادن این رژیم بر جهان اسلام قرار گرفته است.

وی افزود: همه این اقدامات موجب شده تا امروز شخصیت اخلاقی و سیاسی آمریکا در منطقه و جهان در حال زوال است و آمریکا مجبور شده تمرکز خود را از اقتصاد بر امنیت در شرق مدیترانه قرار دهد و زوال او از این منظر شتاب گرفته اما آمریکا همچنان حاضر نیست این رژیم را رها کند.

سرلشکر سلامی تاکید کرد: رژیم صهیونیستی امروز با تنفس مصنوعی آمریکا زنده است و در اتاق مراقبت‌های ویژه سیاسی، امنیتی و روانی آمریکا در حال نفس‌کشیدن است و هرگاه این دستگاه تنفس مصنوعی غرب از بینی رژیم صهیونیستی برداشته شود او حیات نباتی به خود خواهد گرفت و فرو خواهد ریخت و این نزدیک است و دور نیست.

شرارت‌های رژیم صهیونیستی نشانه غلط‌بودن دستگاه محاسباتی این رژیم در مواجهه با جهان اسلام دارد

وی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: هنگامی که به صحنه نگاه می‌کنید، رژیم صهیونیستی پیش از این در جنگ‌هایی با ارتش‌های بزرگ کشورهای عربی با تکیه بر غرب توانسته بود بخش‌های مهمی از سرزمین‌های فلسطین شامل سرزمین‌های 1948، 1967، بلندی‌های جولان، صحرای سینا و کرانه باختری رود اردن که همچنان هم در اختیار اوست تصرف کند، اما، امروز در باریکه‌ای بین مرگ و زندگی قرار گرفته است.

فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: همه تلاش رژیم صهیونیستی این است که میدان جنگ را از فضای زندگی اجتماعی و سیاسی از هم منفک کند، اما، چنین چیزی ممکن نیست. صهیونیست‌ها می‌خواهند در یک باریکه که گاهی عرض آن 14 کیلومتر است، در میان دنیایی از بغض و کینه فشرده مسلمانان، حیات سیاسی امن و مطمئن داشته باشد. 

وی ادامه داد: رژیم صهیونیستی به تراکم بغض فشرده مسلمانان ادامه می‌دهد. شرارت‌های رژیم صهیونیستی نشان از غلط‌بودن دستگاه محاسباتی این رژیم در مواجهه با جهان اسلام دارد و اتفاقاً این اشتباه در محاسبه برای رژیم صهیونیستی در باره آمریکا نیز اتفاق افتاده است.

سرلشکر سلامی افزود: صهیونیست‌ها و حامیان آمریکایی‌ آن‌ها فکر می‌کنند هرچه از مسلمانان بکشند و آن‌ها را محاصره و آواره کنند بهتر می‌توانند به حیات خود ادامه دهند اما قضیه واقعاً عکس این رویای آن‌هاست.

سرلشکر سلامی گفت: جغرافیای غزه بر روی نقشه کوچک است، اما، جغرافیای سیاسی آن وسعت جهانی پیدا کرده است و حمایت افکار عمومی همه جهان نه اعراب و مسلمانان بلکه همه جهان حتی جهان غیر اسلام را با خود دارد. امروز در حمایت از فلسطین سطح وسیعی از حمایت معنوی برای مردمان مظلوم فلسطین در محاصره که نشانه‌های آشکار یک مقاومت افسانه‌ای را در تاریخ نشان داده است.

رژیم صهیونیستی هر اقدامی انجام بدهد شکست خواهد خورد

وی ادامه داد: رژیم صهیونیستی بین حیات و ممات دست و پا می زند و هر اقدامی انجام بدهد شکست خواهد خورد. او اگر جنگ با فلسطین را ادامه دهد در پایان مجبور خواهد شد به مقاومت آسمانی مردم فلسطین تن دربدهد و اگر عقب‌نشینی هم بکند، باز هم شکست خواهد خورد.

فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: پیام‌هایی که از داخل غزه به ما منتقل می شود این است که ما هیچ مشکلی برای ادامه این استقامت نداریم. فلسطینی ها به ما می گویند شما محکم باشید چرا که ما رژیم را در غره مدفون خواهیم کرد.

وی افزود: سنت الهی این است که فلسطین می ایستد و توطئه شوم مستکبران به خودشان بازخواهد گشت و سرانجام سرزمین و دیار و اموال مردم فلسطین به آن‌ها بازخواهد گشت و راهی برای نجات صهیونیستها وجود ندارد. صهیونیستها نمی‌توانند میان جنگ و زندگی یکی را انتخاب کنند، راهشان تسلیم شدن است.

سرلشکر سلامی اظهار کرد: امروز همه سرزمین‌های اشغالی که تحت سیطره صهیونیست‌هاست در تقاطع آتش مسلمانان قرار دارد و فلسطینی‌ها هم هرگز برای مبارزه با ظالم بر هیچکس تکیه نکردند.

فرمانده سپاه با بیان اینکه رژیم صهیونیستی نمی‌تواند از شر توطئه‌های خود فرار کند، افزود: این رژیم باید این واقعیت را در ک کند که با گسترش ناامی‌ها نمی‌تواند امنیت را برای خود به ارمغان بیاورد.

سرلشکر سلامی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به حمله صهیونیستها به ساختمان کنسولگری کشورمان در دمشق که به شهادت تعدادی از فرماندهان و اعضای سپاه در سوریه انحامید، تاکید کرد: ما هشدار می دهیم هیچ عملی از هیچ دشمنی در مورد نظام مقدس ما بدون پاسخ نخواند ماند و هنر ملت ایران شکستن قدرت امپراطوری‌ها و اثبات پیروزی حقیقت ایمان است.

وی ادامه داد: همانطور که فرمانده معظم کل قوا فرمودند، دلاورمردان ما رژیم صهیونیستی را تنبیه خواهند کرد. تا وقتی پیکرهای ما در درون این تابوتها روی دستان مردم تشییع شود، هیچ قدرت به ظاهر بزرگی نخواهد توانست بر پیکر این امت ضربه بزند.نوشته شده توسط alibagherikahkesh.blog.ir
ساخت وبلاگ در بلاگ بیان، رسانه متخصصان و اهل قلم
🌐 پایگاه خبری بوعلی 🌐

نٓۚ وَٱلۡقَلَمِ وَمَا یَسۡطُرُونَ
متولد 1996 در MIS ، خبرنگار و روزنامه نگار
شناسه الکترونیکی ثبت ملی محتوای دیجیتال( کد شامد): 1-1-765329-64-0-1
در جنگ سخت، جسمها به خاک و خون کشیده میشوند و روح ها پرواز میکنند و میروند به بهشت؛ اما در جنگ نرم، اگر خدای نکرده دشمن غلبه بکند، جسمها پروار میشوند و سالم میمانند، و روح‌ ها میروند به قعر جهنم؛ فرقش این است؛ لذا این خیلی خطرناک‌تر است.
نوشتن، یک عمل هنرى است ؛زیادتر نگویید از آنچه که هست، از آنچه که باید و شاید. منصف باشیم؛ عادل باشیم. این‏ها آن وظایف ماست

🌻🌹🌹🌻🌹🌹🌻🌹🌹🌻🌹🌹🌻

💮بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ💮

اَللَّـهُ لَا إِلَـٰهَ إِلَّا هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ ۚ لَا تَأْخُذُهُ سِنَةٌ وَلَا نَوْمٌ ۚ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الْأَرْ‌ضِ ۗ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِندَهُ إِلَّا بِإِذْنِهِ ۚ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ ۖ وَلَا یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلَّا بِمَا شَاءَ ۚ وَسِعَ کُرْ‌سِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْ‌ضَ ۖ وَلَا یَئُودُهُ حِفْظُهُمَا ۚ وَهُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ ﴿٢٥٥﴾
لَا إِکْرَ‌اهَ فِی الدِّینِ ۖ قَد تَّبَیَّنَ الرُّ‌شْدُ مِنَ الْغَیِّ ۚ فَمَن یَکْفُرْ‌ بِالطَّاغُوتِ وَیُؤْمِن بِاللَّـهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْ‌وَةِ الْوُثْقَىٰ لَا انفِصَامَ لَهَا ۗ وَاللَّـهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ ﴿٢٥٦﴾
اللَّـهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُوا یُخْرِ‌جُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَى النُّورِ‌ ۖ وَالَّذِینَ کَفَرُ‌وا أَوْلِیَاؤُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِ‌جُونَهُم مِّنَ النُّورِ‌ إِلَى الظُّلُمَاتِ ۗ أُولَـٰئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ‌ ۖ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ ﴿٢٥٧﴾

🌹🌻🌻🌹🌻🌻🌹🌻🌻🌹🌻🌻🌹

طبقه بندی موضوعی
بایگانی
نویسندگان
آخرین نظرات

فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: آمریکای فاقد عقل سیاسی برای حفظ و بقای این رژیم بی‌ریشه که فروپاشی آن از هر نظر بسیار نزدیک است، هزینه های سنگین اقتصادی و سیاسی و امنیت فراروانی را متحمل شده است.

به گزارش پایگاه خبری بوعلی ؛  سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران در پیش‌خطبه نماز جمعه امروز تهران طی به‌مناسبت روز قدس گفت: شهید محمد هادی حاج‌رحیمی یک شهید گمنام، بی‌زار از شناخته شدن، نجیب، توانا و شاید ده‌ها سال در جبهه مقاومت زندگی کرد. او هم نسل شهیدان بزرگی سفیر شهید ما در یمن سردار حاج حسن ایرلو بود که این‌ها آن‌ استقامت مثال زدنی را حمایت کردند.

وی افزود: شهیدان جوانی که در کنار آنان بودند تا منطق مبارزه و راه و رسم جهاد و شهادت را بیاموزند و مشق جهاد کنند تا بلاد اسلامی و امنیت ایران بزرگ را در پرتو این مجاهدت مهاجرانه تضمین و تثبیت کنند. شهیدان صالحی روزبهانی، محسن صداقت، جلادتی، آقابابایی و امان اللهی این شهیدان هستند.

شهدای راسک و چابهار موجب شکست توطئه سرویس‌های جاسوسی دشمنان شدند

سرلشکر سلامی اظهار کرد: درود خداوند بر شهیدان نیروی زمینی قدرتمند سپاه پاسداران و فرماندهی انتظامی عزیز این سرزمین که دیروز در مقابله با گروه‌های شرور حمایت شده از سوی سرویس‌های جاسوسی دشمنان‌مان توانستند زیباترین نقش یک مقاومت و دفاع شجاعانه را در جنوب شرق کشورمان با روحیه دل انگیز و با شهادت و جهاد رقم بزنند.

وی ادامه داد: این شهیدان اجازه ندهند هیچ یک از این مهاجمان شرور سر سالم به جهنم ببرند و آن‌ها را تماماً با آن قدرت و اقتدار الهی خویش به درک واصل کردند. بر این شهیدان سرافراز و خانواده‌های آن‌ها درود می‌فرستیم و از خداوند متعال برای بازماندگان این نسل فداکار صبر و اجر مسئلت داریم.

رژیم صهیونیستی یک موجودیت تصنعی در ذیل سیاست‌های شیطانی غرب است

فرمانده کل سپاه پاسداران در بخش دیگری از سخنان خود اظهار کرد: رژیم صهیونیستی خنجری است که نظام مزور و شیطانی انگلیس از 75 سال پیش در پهلوی پیکره امت اسلام فرو کرد و پس از آن امریکای جنایتکار این رژیم را به عنوان یک سرپل سیاسی، امنیتی و جغرافیایی در متطقه جهان اسلام تقویت کرد تا اهرمی برای مهار و تنظیم سیاست‌های آمریکای جنایتکار باشد.

وی افزود: از آن تاریخ ننگین به این طرف، رژیم صهیونیستی به عنوان یک موجودیت تصنعی در ذیل سیاست‌های شیطانی غرب قرار گرفت و جنایت‌های بی شمار آن‌ها امنیت و آسایش را از ملت فلسطین و بخش دیگری از سرزمین‌های اسلامی و عربی گرفته است.

سرلشکر سلامی با اشاره به اینکه تا پیش از انقلاب اسلامی نبردهایی از سوی آمریکا و انگلیس و فرانسه با میدان داری رژیم صهیونیستی برای بی سرزمین کردن و آواره کردن ملت ریشه دار فلسطین انجام گرفت، تصریح کرد: همچنین جنایت‌های دیر یاسین و کفر قاسم و قانا و تهاجم 33 روزه در لبنان و 51 و 22 روزه و همه این‌ها نمادهای کاملاً واضحی است از اینکه این سم مهلک که توسط آمریکا بر پیکر جهان اسلام تزریق شده در حال کشتار مسلمانان است.

وی ادامه داد: آمریکای فاقد عقل سیاسی برای حفظ و بقای این رژیم بی‌ریشه که فروپاشی آن از هر جهت بسیار ممکن و به فضل الهی نزدیک است، هزینه‌های سنگین سیاسی، اقتصادی و امنیتی فراوانی را متحمل شده است.

حمایت آمریکا از رژیم صهیونیستی او را در مرکز نفرت جهانی قرار داده است

فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه امروز جنایت‌های رژیم صهیونیستی که توسط آمریکا حمایت می‌شود، آمریکا را در مرکز نفرت جهانی و به‌خصوص جهان اسلام قرار داده است، خاطرنشان کرد: شخصیت سیاسی آمریکا تحت تاثیر حمایت مالی و لجستیکی از رژیم صهیونیستی و حمایت سیاسی در وتو کردن همه قطعنامه‌های شورای امنیت سازمان ملل و حمایت‌های روانی آمریکا از رژیم صهیونیستی و تلاش برای غلبه دادن اراده سیاسی خود از طریق سلطه دادن این رژیم بر جهان اسلام قرار گرفته است.

وی افزود: همه این اقدامات موجب شده تا امروز شخصیت اخلاقی و سیاسی آمریکا در منطقه و جهان در حال زوال است و آمریکا مجبور شده تمرکز خود را از اقتصاد بر امنیت در شرق مدیترانه قرار دهد و زوال او از این منظر شتاب گرفته اما آمریکا همچنان حاضر نیست این رژیم را رها کند.

سرلشکر سلامی تاکید کرد: رژیم صهیونیستی امروز با تنفس مصنوعی آمریکا زنده است و در اتاق مراقبت‌های ویژه سیاسی، امنیتی و روانی آمریکا در حال نفس‌کشیدن است و هرگاه این دستگاه تنفس مصنوعی غرب از بینی رژیم صهیونیستی برداشته شود او حیات نباتی به خود خواهد گرفت و فرو خواهد ریخت و این نزدیک است و دور نیست.

شرارت‌های رژیم صهیونیستی نشانه غلط‌بودن دستگاه محاسباتی این رژیم در مواجهه با جهان اسلام دارد

وی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: هنگامی که به صحنه نگاه می‌کنید، رژیم صهیونیستی پیش از این در جنگ‌هایی با ارتش‌های بزرگ کشورهای عربی با تکیه بر غرب توانسته بود بخش‌های مهمی از سرزمین‌های فلسطین شامل سرزمین‌های 1948، 1967، بلندی‌های جولان، صحرای سینا و کرانه باختری رود اردن که همچنان هم در اختیار اوست تصرف کند، اما، امروز در باریکه‌ای بین مرگ و زندگی قرار گرفته است.

فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: همه تلاش رژیم صهیونیستی این است که میدان جنگ را از فضای زندگی اجتماعی و سیاسی از هم منفک کند، اما، چنین چیزی ممکن نیست. صهیونیست‌ها می‌خواهند در یک باریکه که گاهی عرض آن 14 کیلومتر است، در میان دنیایی از بغض و کینه فشرده مسلمانان، حیات سیاسی امن و مطمئن داشته باشد. 

وی ادامه داد: رژیم صهیونیستی به تراکم بغض فشرده مسلمانان ادامه می‌دهد. شرارت‌های رژیم صهیونیستی نشان از غلط‌بودن دستگاه محاسباتی این رژیم در مواجهه با جهان اسلام دارد و اتفاقاً این اشتباه در محاسبه برای رژیم صهیونیستی در باره آمریکا نیز اتفاق افتاده است.

سرلشکر سلامی افزود: صهیونیست‌ها و حامیان آمریکایی‌ آن‌ها فکر می‌کنند هرچه از مسلمانان بکشند و آن‌ها را محاصره و آواره کنند بهتر می‌توانند به حیات خود ادامه دهند اما قضیه واقعاً عکس این رویای آن‌هاست.

سرلشکر سلامی گفت: جغرافیای غزه بر روی نقشه کوچک است، اما، جغرافیای سیاسی آن وسعت جهانی پیدا کرده است و حمایت افکار عمومی همه جهان نه اعراب و مسلمانان بلکه همه جهان حتی جهان غیر اسلام را با خود دارد. امروز در حمایت از فلسطین سطح وسیعی از حمایت معنوی برای مردمان مظلوم فلسطین در محاصره که نشانه‌های آشکار یک مقاومت افسانه‌ای را در تاریخ نشان داده است.

رژیم صهیونیستی هر اقدامی انجام بدهد شکست خواهد خورد

وی ادامه داد: رژیم صهیونیستی بین حیات و ممات دست و پا می زند و هر اقدامی انجام بدهد شکست خواهد خورد. او اگر جنگ با فلسطین را ادامه دهد در پایان مجبور خواهد شد به مقاومت آسمانی مردم فلسطین تن دربدهد و اگر عقب‌نشینی هم بکند، باز هم شکست خواهد خورد.

فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: پیام‌هایی که از داخل غزه به ما منتقل می شود این است که ما هیچ مشکلی برای ادامه این استقامت نداریم. فلسطینی ها به ما می گویند شما محکم باشید چرا که ما رژیم را در غره مدفون خواهیم کرد.

وی افزود: سنت الهی این است که فلسطین می ایستد و توطئه شوم مستکبران به خودشان بازخواهد گشت و سرانجام سرزمین و دیار و اموال مردم فلسطین به آن‌ها بازخواهد گشت و راهی برای نجات صهیونیستها وجود ندارد. صهیونیستها نمی‌توانند میان جنگ و زندگی یکی را انتخاب کنند، راهشان تسلیم شدن است.

سرلشکر سلامی اظهار کرد: امروز همه سرزمین‌های اشغالی که تحت سیطره صهیونیست‌هاست در تقاطع آتش مسلمانان قرار دارد و فلسطینی‌ها هم هرگز برای مبارزه با ظالم بر هیچکس تکیه نکردند.

فرمانده سپاه با بیان اینکه رژیم صهیونیستی نمی‌تواند از شر توطئه‌های خود فرار کند، افزود: این رژیم باید این واقعیت را در ک کند که با گسترش ناامی‌ها نمی‌تواند امنیت را برای خود به ارمغان بیاورد.

سرلشکر سلامی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به حمله صهیونیستها به ساختمان کنسولگری کشورمان در دمشق که به شهادت تعدادی از فرماندهان و اعضای سپاه در سوریه انحامید، تاکید کرد: ما هشدار می دهیم هیچ عملی از هیچ دشمنی در مورد نظام مقدس ما بدون پاسخ نخواند ماند و هنر ملت ایران شکستن قدرت امپراطوری‌ها و اثبات پیروزی حقیقت ایمان است.

وی ادامه داد: همانطور که فرمانده معظم کل قوا فرمودند، دلاورمردان ما رژیم صهیونیستی را تنبیه خواهند کرد. تا وقتی پیکرهای ما در درون این تابوتها روی دستان مردم تشییع شود، هیچ قدرت به ظاهر بزرگی نخواهد توانست بر پیکر این امت ضربه بزند.

alibagherikahkesh.blog.ir

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
logo-samandehi