🌐 پایگاه خبری بوعلی 🌐

🖤بِسۡمِ ٱللَّهِ ٱلرَّحۡمَٰنِ ٱلرَّحِیمِ❤️ یَا رَفِیقَ مَنْ لا رَفِیقَ لَهُ🖤

قالیباف: باید مسیر شهید رئیسی را ادامه دهیم که کشور را روی ریل پیشرفت انداخت

کاندیدای ریاست جمهوری در دیدار با مردم تبریز گفت: ما باید مسیر شهید رئیسی را ادامه ‌دهیم البته در این مسیر خیلی کارهای نیمه‌مانده و مانده هست. مجلس یازدهم و‌ دولت سیزدهم توانستند به تنبلی و خستگی و اقدامات ضعیف دهه ۹۰ پایان دهند و ریل کشور را روی خط پیشرفت بیندازند.

به گزارش پایگاه خبری بوعلی ؛ محمدباقر قالیباف، نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در دیدار با مردم تبریز که در سالن پورشریفی برگزار شد، اظهار کرد: خداوند بزرگ را شاکرم در این روز بزرگ،عید اکبر، روز امامت و ولایت توفیق پیدا کردم در تبریز قهرمان و‌ در میان شما مردم ولایتمدار، ولایی و شهادت‌طلب حاضر شوم. 

وی با بیان اینکه در این روز عزیز یاد شهدای بزرگ این سرزمین اعم از شهدای محراب و شهید آیت‌الله آل‌هاشم را گرامی می‌داریم، گفت: یاد شهدای پرواز اردیبهشت شهید آیت‌الله رئیسی رفیق شفیق من از قبل انقلاب اسلامی و شهید رحمتی که از دو دهه قبل توفیق آشنایی داشتم را گرامی می‌دارم. 

قالیباف گفت: درود بر شما زنان و مردان که در این خطه هستی، بنده در دوران دفاع مقدس از مرزهای شمالغرب تا خوزستان دیدم که چه لشکری از خطه شما حضور داشت،اگر امروز می‌گویند آذربایجان و‌ تبریز قهرمان است به راستی من با پوست و گوشت و استخوان این قهرمانی را دیده‌ام که چطور برای دفاع از وطن و ناموس مردم جان دادند.

وی با اشاره بر اینکه امروز در جمع شما مردم استان عرض می‌کنم و با شما پیمان می‌بندم، راه خدمت و‌ پیشرفت ایران و خلق خواسته‌های مردم که خواست شهدای‌مان هم بود را تا موفقیت ادامه خواهیم داد، گفت: ما تبریز را اینگونه می‌شناسیم که از هر جهت اعم از علم و فرهنگ و دانش و صنعت و کتاب و شعر که در اوج آن شهریار غزل‌سرای است، سرزمین اولین‌ها بود و‌پیشتاز از دفاع از فرهنگ و هویت ایران بوده است.

نامزد چهاردهمین دوره ریاست جمهوری خاطرنشان کرد: بعد از این حادثه تلخ که شهدای خدمت شهید شدند امروز با انتخابات روبرو هستیم و قطعا انتخابات تنها راهی است که به برکت انقلاب اسلامی، مردم در سرنوشت خود حاکم می‌شوند و اگر تحولی صورت گیرد، از این مسیر خواهد بود.  

وی ادامه داد: این (انتخابات) منطقی‌ترین و سریع‌ترین مسیر برای اصلاح امور است.  

قالیباف بیان داشت: ما در جمعه پیش رو قرار است تصمیم بزرگ برای ایران، آینده ایران و فرزندان و.. بگیریم، همان‌طور که در عرصه دفاعی و نظامی امروز افتخارآفرین شده‌ایم و همه حسرت ما را می‌خورند متاسفانه در عرصه اقتصادی چنین شرایطی را نداریم اما باید ایران قهرمان خود را در این عرصه نشان دهیم تا دنیا غبطه ما را بخورد.

وی ابراز کرد: ما در روز جمعه برای چنین تحولی گام می‌داریم ؛ ما باید مسیر شهید رییسی را ادامه ‌دهیم البته در این مسیر خیلی کارهای نیمه مانده و مانده است. 

قالیباف متذکر شد: مجلس یازدهم و‌ دولت سیزدهم توانست به تنبلی و خستگی و اقدامات ضعیف در دهه نود پایان دهد و ریل کشور را روی خط پیشرفت بیاندازد.  

وی افزود:منظور از دهه نود یعنی آن روزهایی که از نظر اقتصادی زیر هفت درصد رشد داشتیم و ولی نقدینگی ۲۷ درصد رشد داشت. 

نامزد چهاردهمین‌دوره ریاست جمهوری یادآور شد: در دوره آقای روحانی یادتان است در تست موشکی روی آن نوشته بودند «الموت الاسراییل» این‌ دولت در دهه نود چه اعتراض‌هایی کرد و مدعی بود که این نوشته جنگ را بر سر کشور می‌آورد و اقتصاد را با مشکل روبرو خواهد کرد ولی شما در وعده صادق دیدید که با تصمیم شجاعانه فرمانده کل قوا حضرت امام خامنه‌ای بیش از ۲۸۵ موشک از انواع مختلف و پهباد به سمت دشمن پرتاب شد و دیدید بنگاه‌های خبری به طور زنده آن را نشان دادند. 

وی ادامه داد: موشک های ما از روی مسجد الاقصی و پایگاه هسته‌ای اسراییل عبور کردند و این قدرت و عظمت خداوند بود که دشمن را با خاک یکسان کرد.  

قالیباف بیان داشت: در حال حاضر شاهد رفتارها و سخنان در برخی میزگردها در صدا و سیما هستیم که بوی حرفهایی می‌آید که می‌خواهند مسیر کشور را به دهه بلاتکلیفی و بدون رشد برگردادند و هر چیزی را به برجام گره بزنند.

وی گفت: تحریم یک کاغذ پاره نیست و حتما برای ما سختی داشته و ما را عقب انداخته است ولی در دولت چهاردهم اگر توفیق پیدا کنم تا دولت خدمت را تشکیل دهم موضوع رفع تحریم بر اساس اقدام‌ راهبردی را جلو خواهیم.

قالیباف خاطرنشان کرد: وقتی ترامپ برجام را پاره کرد در دهه نود و دولت روحانی یک مصاحبه‌ای کردند و گفتند که یک هفته فرصت می‌دهیم و بعد تصمیم می‌گیریم ولی این وقت به ماه‌ها کشید و رسما کشور را تعطیل و متوقف کردند.  

وی ادامه داد: الان می‌گویند نگذاشتند واکسن بیاوریم و دارو بیاوریم پس شما چرا آن موقع نگفتید؟ 

نامزد چهاردهمین‌ دوره ریاست جمهوری گفت: بنده به عنوان خدمتگزار و بچه رزمنده که بعد دفاع مقدس خون شهدا را شاهد می‌گیرم که یک روز بعد از جنگ زندگی برای زندگی‌ام نکرده‌ام و شبانه‌روز برای این کشور تلاش کردم و‌ خواهم کرد. 

وی افزود: در دولت چهاردهم آن پنج اولویت اعم از معیشت، کاهش فاصله درآمد و‌ تورم را تا کمتر از دو سال به تعادل خواهم رساند تا مردم بیش از این اذیت نشوند. 

وی اذعان داشت: یکی نیست از این دهه نود سووال کند چرا اتلاف وقت داشتید چرا وقتی در سال ۱۰۴ میلیارد دلار از ظرفیت ناترازی انرژی اتلاف می‌کنیم چیزی نگفتید که این اصلا زیبنده کشور نیست.  

نامزد چهاردهمین‌دوره ریاست جمهوری بیان داشت: در کنار این حرکت‌ها تا سال ۱۴۱۴ پایتخت دوم ایران عزیز در پایتخت اقتصادی در سواحل اقیانوس هند را شاهد خواهیم بود زیرا همان‌طور که دیدید در دوازده سال گذشته با اینکه دولت‌ها با ما هماهنگی نکردند تهران جدید را ایجاد کردیم.  

وی گفت: مبانی پایتخت اقتصادی در همه عرصه‌های اقتصادی و گردشگری به زودی سر از زمین بیرون خواهد آورد.

قالیباف بیان داشت: من همیشه هر کجا کار کردم حتی در زمان جنگ هم با مردم پیش رفته‌اک و اگر هوا فضا پیش رفت با جوانان و مردم بود و اگر در نیروی انتظامی جلو رفتیم و در شهرداری پیشرفت کردیم همه توسط مردم بود. 

وی خاطرنشان کرد: آذربایجان‌شرقی و تبریز شهر اولین‌هاست از این‌رو بنا داریم با طرحی که داریم به فضل الهی با جوانان خلاقی طرح سرمایه‌گذاری را پیش خواهیم رفت و فرصت را برای استان‌های پیشرو اجرایی کنیم.  

قالیباف با بیان اینکه در مناظره از من پرسیدند زمان برای پروژها اعلام کنید، گفت: بنده گفتم که من در شهرداری کاری کردم که الان مردم حق و حقوق خودشان را می‌دانند که قبلا نمی‌دانستند و قطعا در دولت چهاردهم نیز تابلو زمان خواهیم گذاشت.  

وی گفت: قطعا اولین استان‌هایی که برای شروع کار طرح خواهیم آمد همین استان اولین‌هاست تا به عنوان پایتخت بزرگ اقتصادی کشور شود زیرا شما پیشتاز در صنعت و‌ تولید و فرهنگ و ادب هستید.

وی با تاکید بر اهمیت موضوع دریاچه ارومیه گفت: دریاچه ارومیه موضوع اساسی و ملی است و باید دقت کنیم این دریاچه اولا پایدار بماند و درثانی باید با کمک هم و درایت جلو رویم تا این دریاچه پایدار شود و خدایی ناکرده آن مشکلات زیست محیطی ایجاد نشود.  

قالیباف گفت: دومین مساله بخشی از قانون اساسی است که متاسفانه یا رعایت نشده و یا غفلت در آن شده استکه که اصل پانزده و نوزده از موضوعات مهم در حوزه اقوام هستند را اجرا خواهیم کرد زیرا در ایران اقوام در کنار هستند و تار و پود این مملکت با این اقوام به هم گره خورده است. 

وی افزود: هر کدام از طوائف و ادیان از چه زن و چه مرد در دولت چهاردهم برابر هستند، در مدیریت کشور شایسته‌گزینی اصل است و ربطی به زن و مرد ندارد و قطعا ما به عدالت جنسیتی و اینکه زن نقش مهمی دارد در دولت چهاردهم توجه‌ جدی خواهیم کرد تا نقش زن در خانواده و نقش زن در مدیریتی جوری نشود که یک زن از روی اجبار یک گزینه را انتخاب کند از این‌رو در دولت چهاردهم فرقی بین زن و مرد و شیعی و سنی نیست.

نامزد چهاردهمین دوره ریاست جمهوری با عذرخواهی از مردم سایر استان‌ها گفت: باید عذرخواهی کنم که به خاطر کمبود زمان به استان‌های دیگر نرفتم و درود به همه مردم عزیز می‌فرستم. 

وی ادامه داد: ان شاالله با مشارکت و انتخاب شما اگر توفیق خدمت داشتیم با سفرهای استانی موضوعات مربوطه را حل خواهیم کرد.  

وی در خاتمه با قول مساعدت به بازنشستگان و‌ مستمری‌بگیران گفت: موضوعات بازنشستگی از اولویت اصلی خواهد بود. نوشته شده توسط alibagherikahkesh.blog.ir
ساخت وبلاگ در بلاگ بیان، رسانه متخصصان و اهل قلم

🌐 پایگاه خبری بوعلی 🌐

🖤بِسۡمِ ٱللَّهِ ٱلرَّحۡمَٰنِ ٱلرَّحِیمِ❤️ یَا رَفِیقَ مَنْ لا رَفِیقَ لَهُ🖤

🌐 پایگاه خبری بوعلی 🌐

نٓۚ وَٱلۡقَلَمِ وَمَا یَسۡطُرُونَ
متولد 1996 در MIS ، خبرنگار و روزنامه نگار
شناسه الکترونیکی ثبت ملی محتوای دیجیتال( کد شامد): 1-1-765329-64-0-1
در جنگ سخت، جسمها به خاک و خون کشیده میشوند و روح ها پرواز میکنند و میروند به بهشت؛ اما در جنگ نرم، اگر خدای نکرده دشمن غلبه بکند، جسمها پروار میشوند و سالم میمانند، و روح‌ ها میروند به قعر جهنم؛ فرقش این است؛ لذا این خیلی خطرناک‌تر است.
نوشتن، یک عمل هنرى است ؛زیادتر نگویید از آنچه که هست، از آنچه که باید و شاید. منصف باشیم؛ عادل باشیم. این‏ها آن وظایف ماست

🌻🌹🌹🌻🌹🌹🌻🌹🌹🌻🌹🌹🌻

💮بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ💮

اَللَّـهُ لَا إِلَـٰهَ إِلَّا هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ ۚ لَا تَأْخُذُهُ سِنَةٌ وَلَا نَوْمٌ ۚ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الْأَرْ‌ضِ ۗ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِندَهُ إِلَّا بِإِذْنِهِ ۚ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ ۖ وَلَا یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلَّا بِمَا شَاءَ ۚ وَسِعَ کُرْ‌سِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْ‌ضَ ۖ وَلَا یَئُودُهُ حِفْظُهُمَا ۚ وَهُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ ﴿٢٥٥﴾
لَا إِکْرَ‌اهَ فِی الدِّینِ ۖ قَد تَّبَیَّنَ الرُّ‌شْدُ مِنَ الْغَیِّ ۚ فَمَن یَکْفُرْ‌ بِالطَّاغُوتِ وَیُؤْمِن بِاللَّـهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْ‌وَةِ الْوُثْقَىٰ لَا انفِصَامَ لَهَا ۗ وَاللَّـهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ ﴿٢٥٦﴾
اللَّـهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُوا یُخْرِ‌جُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَى النُّورِ‌ ۖ وَالَّذِینَ کَفَرُ‌وا أَوْلِیَاؤُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِ‌جُونَهُم مِّنَ النُّورِ‌ إِلَى الظُّلُمَاتِ ۗ أُولَـٰئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ‌ ۖ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ ﴿٢٥٧﴾

🌹🌻🌻🌹🌻🌻🌹🌻🌻🌹🌻🌻🌹

بایگانی
نویسندگان
آخرین نظرات
  • ۱۵ تیر ۰۳، ۱۲:۱۱ - اهورا هستم
    درود
logo-samandehi پایگاه اطلاع‌رسانی دکتر سعید جلیلی

کاندیدای ریاست جمهوری در دیدار با مردم تبریز گفت: ما باید مسیر شهید رئیسی را ادامه ‌دهیم البته در این مسیر خیلی کارهای نیمه‌مانده و مانده هست. مجلس یازدهم و‌ دولت سیزدهم توانستند به تنبلی و خستگی و اقدامات ضعیف دهه ۹۰ پایان دهند و ریل کشور را روی خط پیشرفت بیندازند.

به گزارش پایگاه خبری بوعلی ؛ محمدباقر قالیباف، نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در دیدار با مردم تبریز که در سالن پورشریفی برگزار شد، اظهار کرد: خداوند بزرگ را شاکرم در این روز بزرگ،عید اکبر، روز امامت و ولایت توفیق پیدا کردم در تبریز قهرمان و‌ در میان شما مردم ولایتمدار، ولایی و شهادت‌طلب حاضر شوم. 

وی با بیان اینکه در این روز عزیز یاد شهدای بزرگ این سرزمین اعم از شهدای محراب و شهید آیت‌الله آل‌هاشم را گرامی می‌داریم، گفت: یاد شهدای پرواز اردیبهشت شهید آیت‌الله رئیسی رفیق شفیق من از قبل انقلاب اسلامی و شهید رحمتی که از دو دهه قبل توفیق آشنایی داشتم را گرامی می‌دارم. 

قالیباف گفت: درود بر شما زنان و مردان که در این خطه هستی، بنده در دوران دفاع مقدس از مرزهای شمالغرب تا خوزستان دیدم که چه لشکری از خطه شما حضور داشت،اگر امروز می‌گویند آذربایجان و‌ تبریز قهرمان است به راستی من با پوست و گوشت و استخوان این قهرمانی را دیده‌ام که چطور برای دفاع از وطن و ناموس مردم جان دادند.

وی با اشاره بر اینکه امروز در جمع شما مردم استان عرض می‌کنم و با شما پیمان می‌بندم، راه خدمت و‌ پیشرفت ایران و خلق خواسته‌های مردم که خواست شهدای‌مان هم بود را تا موفقیت ادامه خواهیم داد، گفت: ما تبریز را اینگونه می‌شناسیم که از هر جهت اعم از علم و فرهنگ و دانش و صنعت و کتاب و شعر که در اوج آن شهریار غزل‌سرای است، سرزمین اولین‌ها بود و‌پیشتاز از دفاع از فرهنگ و هویت ایران بوده است.

نامزد چهاردهمین دوره ریاست جمهوری خاطرنشان کرد: بعد از این حادثه تلخ که شهدای خدمت شهید شدند امروز با انتخابات روبرو هستیم و قطعا انتخابات تنها راهی است که به برکت انقلاب اسلامی، مردم در سرنوشت خود حاکم می‌شوند و اگر تحولی صورت گیرد، از این مسیر خواهد بود.  

وی ادامه داد: این (انتخابات) منطقی‌ترین و سریع‌ترین مسیر برای اصلاح امور است.  

قالیباف بیان داشت: ما در جمعه پیش رو قرار است تصمیم بزرگ برای ایران، آینده ایران و فرزندان و.. بگیریم، همان‌طور که در عرصه دفاعی و نظامی امروز افتخارآفرین شده‌ایم و همه حسرت ما را می‌خورند متاسفانه در عرصه اقتصادی چنین شرایطی را نداریم اما باید ایران قهرمان خود را در این عرصه نشان دهیم تا دنیا غبطه ما را بخورد.

وی ابراز کرد: ما در روز جمعه برای چنین تحولی گام می‌داریم ؛ ما باید مسیر شهید رییسی را ادامه ‌دهیم البته در این مسیر خیلی کارهای نیمه مانده و مانده است. 

قالیباف متذکر شد: مجلس یازدهم و‌ دولت سیزدهم توانست به تنبلی و خستگی و اقدامات ضعیف در دهه نود پایان دهد و ریل کشور را روی خط پیشرفت بیاندازد.  

وی افزود:منظور از دهه نود یعنی آن روزهایی که از نظر اقتصادی زیر هفت درصد رشد داشتیم و ولی نقدینگی ۲۷ درصد رشد داشت. 

نامزد چهاردهمین‌دوره ریاست جمهوری یادآور شد: در دوره آقای روحانی یادتان است در تست موشکی روی آن نوشته بودند «الموت الاسراییل» این‌ دولت در دهه نود چه اعتراض‌هایی کرد و مدعی بود که این نوشته جنگ را بر سر کشور می‌آورد و اقتصاد را با مشکل روبرو خواهد کرد ولی شما در وعده صادق دیدید که با تصمیم شجاعانه فرمانده کل قوا حضرت امام خامنه‌ای بیش از ۲۸۵ موشک از انواع مختلف و پهباد به سمت دشمن پرتاب شد و دیدید بنگاه‌های خبری به طور زنده آن را نشان دادند. 

وی ادامه داد: موشک های ما از روی مسجد الاقصی و پایگاه هسته‌ای اسراییل عبور کردند و این قدرت و عظمت خداوند بود که دشمن را با خاک یکسان کرد.  

قالیباف بیان داشت: در حال حاضر شاهد رفتارها و سخنان در برخی میزگردها در صدا و سیما هستیم که بوی حرفهایی می‌آید که می‌خواهند مسیر کشور را به دهه بلاتکلیفی و بدون رشد برگردادند و هر چیزی را به برجام گره بزنند.

وی گفت: تحریم یک کاغذ پاره نیست و حتما برای ما سختی داشته و ما را عقب انداخته است ولی در دولت چهاردهم اگر توفیق پیدا کنم تا دولت خدمت را تشکیل دهم موضوع رفع تحریم بر اساس اقدام‌ راهبردی را جلو خواهیم.

قالیباف خاطرنشان کرد: وقتی ترامپ برجام را پاره کرد در دهه نود و دولت روحانی یک مصاحبه‌ای کردند و گفتند که یک هفته فرصت می‌دهیم و بعد تصمیم می‌گیریم ولی این وقت به ماه‌ها کشید و رسما کشور را تعطیل و متوقف کردند.  

وی ادامه داد: الان می‌گویند نگذاشتند واکسن بیاوریم و دارو بیاوریم پس شما چرا آن موقع نگفتید؟ 

نامزد چهاردهمین‌ دوره ریاست جمهوری گفت: بنده به عنوان خدمتگزار و بچه رزمنده که بعد دفاع مقدس خون شهدا را شاهد می‌گیرم که یک روز بعد از جنگ زندگی برای زندگی‌ام نکرده‌ام و شبانه‌روز برای این کشور تلاش کردم و‌ خواهم کرد. 

وی افزود: در دولت چهاردهم آن پنج اولویت اعم از معیشت، کاهش فاصله درآمد و‌ تورم را تا کمتر از دو سال به تعادل خواهم رساند تا مردم بیش از این اذیت نشوند. 

وی اذعان داشت: یکی نیست از این دهه نود سووال کند چرا اتلاف وقت داشتید چرا وقتی در سال ۱۰۴ میلیارد دلار از ظرفیت ناترازی انرژی اتلاف می‌کنیم چیزی نگفتید که این اصلا زیبنده کشور نیست.  

نامزد چهاردهمین‌دوره ریاست جمهوری بیان داشت: در کنار این حرکت‌ها تا سال ۱۴۱۴ پایتخت دوم ایران عزیز در پایتخت اقتصادی در سواحل اقیانوس هند را شاهد خواهیم بود زیرا همان‌طور که دیدید در دوازده سال گذشته با اینکه دولت‌ها با ما هماهنگی نکردند تهران جدید را ایجاد کردیم.  

وی گفت: مبانی پایتخت اقتصادی در همه عرصه‌های اقتصادی و گردشگری به زودی سر از زمین بیرون خواهد آورد.

قالیباف بیان داشت: من همیشه هر کجا کار کردم حتی در زمان جنگ هم با مردم پیش رفته‌اک و اگر هوا فضا پیش رفت با جوانان و مردم بود و اگر در نیروی انتظامی جلو رفتیم و در شهرداری پیشرفت کردیم همه توسط مردم بود. 

وی خاطرنشان کرد: آذربایجان‌شرقی و تبریز شهر اولین‌هاست از این‌رو بنا داریم با طرحی که داریم به فضل الهی با جوانان خلاقی طرح سرمایه‌گذاری را پیش خواهیم رفت و فرصت را برای استان‌های پیشرو اجرایی کنیم.  

قالیباف با بیان اینکه در مناظره از من پرسیدند زمان برای پروژها اعلام کنید، گفت: بنده گفتم که من در شهرداری کاری کردم که الان مردم حق و حقوق خودشان را می‌دانند که قبلا نمی‌دانستند و قطعا در دولت چهاردهم نیز تابلو زمان خواهیم گذاشت.  

وی گفت: قطعا اولین استان‌هایی که برای شروع کار طرح خواهیم آمد همین استان اولین‌هاست تا به عنوان پایتخت بزرگ اقتصادی کشور شود زیرا شما پیشتاز در صنعت و‌ تولید و فرهنگ و ادب هستید.

وی با تاکید بر اهمیت موضوع دریاچه ارومیه گفت: دریاچه ارومیه موضوع اساسی و ملی است و باید دقت کنیم این دریاچه اولا پایدار بماند و درثانی باید با کمک هم و درایت جلو رویم تا این دریاچه پایدار شود و خدایی ناکرده آن مشکلات زیست محیطی ایجاد نشود.  

قالیباف گفت: دومین مساله بخشی از قانون اساسی است که متاسفانه یا رعایت نشده و یا غفلت در آن شده استکه که اصل پانزده و نوزده از موضوعات مهم در حوزه اقوام هستند را اجرا خواهیم کرد زیرا در ایران اقوام در کنار هستند و تار و پود این مملکت با این اقوام به هم گره خورده است. 

وی افزود: هر کدام از طوائف و ادیان از چه زن و چه مرد در دولت چهاردهم برابر هستند، در مدیریت کشور شایسته‌گزینی اصل است و ربطی به زن و مرد ندارد و قطعا ما به عدالت جنسیتی و اینکه زن نقش مهمی دارد در دولت چهاردهم توجه‌ جدی خواهیم کرد تا نقش زن در خانواده و نقش زن در مدیریتی جوری نشود که یک زن از روی اجبار یک گزینه را انتخاب کند از این‌رو در دولت چهاردهم فرقی بین زن و مرد و شیعی و سنی نیست.

نامزد چهاردهمین دوره ریاست جمهوری با عذرخواهی از مردم سایر استان‌ها گفت: باید عذرخواهی کنم که به خاطر کمبود زمان به استان‌های دیگر نرفتم و درود به همه مردم عزیز می‌فرستم. 

وی ادامه داد: ان شاالله با مشارکت و انتخاب شما اگر توفیق خدمت داشتیم با سفرهای استانی موضوعات مربوطه را حل خواهیم کرد.  

وی در خاتمه با قول مساعدت به بازنشستگان و‌ مستمری‌بگیران گفت: موضوعات بازنشستگی از اولویت اصلی خواهد بود. 

alibagherikahkesh.blog.ir

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی